Zagrajmy razem w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

wospW niedzielę, 12 stycznia już po raz XXII w całej Polsce i nie tylko, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Hasło tegorocznej edycji brzmi: NA RATUNEK. Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.
I w tym roku orkiestra zagra w Świerklanach. Wczesnym rankiem z naszego gimnazjum wyruszą wolontariusze, by zachęcić mieszkańców Świerklan do udziału w tej pięknej ogólnonarodowej akcji.
A PONADTO:
Od godziny 8.00
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ WOŚP ROCZNIK 2001 I MŁODSI
Uczestnicy turnieju:
AKS MIKOŁÓW
MKS ZABORZE ZABRZE
SKS GWAREK ZABRZE
UKS IKAR RACIBÓRZ
GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE
KADRA PODOKRĘGU RYBNIK
KS ŚWIERKLANY I
KS ŚWIERKLANY II

Turniej organizowany jest przy współudziale Gminy Świerklany – dofinansowanie na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Od godz. 16:00 KONCERT MUZYCZNY w holu GIMNAZJUM
KAROLA MIARKI W ŚWIERLANACH
Występy naszych uczniów oraz absolwentów

Zespoły wokalne:
Biedrony
Together
Gaudeo

Soliści:

Zofia Iwańska
Paulina Paździor
Martyna Syrek
Laura Abrachamczyk
Sandra Kocjan
Katarzyna Pszonak
Janeta Kuś
Julia Ludwikowska
Arkadiusz Wołczyk
Joanna Paczkowska
Aleksandra Benisz

oraz gościnnie koncert zespołu młodzieżowego z Wodzisławia Śląskiego „Dobra Noc”

w czasie koncertu czynna będzie ŚWIĄTECZNA KAWIARENKA oraz KIERMASZ, podczas którego można nabyć wytwory artystyczne uczniów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!