Wyniki bożonarodzeniowego konkursu Comeniusa

Pragniemy serdecznie pogratulować, a tym samym podziękować za wytrwałość uczestnikom, którzy wzięli udział w kolejnym, tym razem bożonarodzeniowym konkursie Comeniusa.

W konkursie bożonarodzeniowym, uczniowie mieli za zadnie napisać wiersz bądź artykuł o tematyce świątecznej. Uczniowie, którzy wykonali oba zadania tj. napisali zarówno wiersz jak i artykuł, otrzymują po 6 punktów. Za wykonanie jednego z zadań można było otrzymać 3 punkty.
Oto jak przedstawia się punktacja po drugim konkursie:

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO, KLASA  SUMA PUNKTÓW
1. KACPER WAISMAN, KL IB 8 PKT
2. NATALIA BRYCH, KL IIB 7 PKT
3. MAGDALENA KOZIK, KL IC 6 PKT

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.letmeknowyou.eu gdzie można na bieżąco śledzić działania i postępy naszego projektu.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.