„Tydzień Dobrych Manier” – „2nd Good Manners Week” ERASMUS+ „Young Europeans in Action. Helping you, Helping me out. YEAH” 2015-2017

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu Erasmus+, od poniedziałku 24 kwietnia, obchodzony był drugi już „Tydzień Dobrych Manier” – „2nd Good Manners Week”. Na każdy dzień tygodnia przygotowano inne hasło. Poniedziałek był dniem uśmiechu „Smile Day”, wtorek to dzień komplementów „Compliment Day”, środa zaś była dniem mówienia sobie „proszę i dziękuję” czyli „Please and Thank You Day”, czwartek stał się dniem wzajemnego przepraszania za to co złe, co niemiłe – „I’m sorry Day”. Ostatni dzień tygodnia stał się  dniem wzajemnej pomocy, życzliwości i dzielenia się tym co mamy – „Let’s share Day”. Wszystkie hasła umieszczone zostały na szkolnych schodach, tak aby wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły mieli do nich łatwy dostęp i  pamiętali o dobrych manierach. Każdy miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony.

Pamiętajmy jednak, by każdy tydzień (nie tylko ten, który już minął) stał się dniem życzliwości, szczerego uśmiechu, miłego słowa, wzajemnego wsparcia i dobrego serca. Życzmy sobie wzajemnie, aby każdy tydzień stał się w naszym życiu „Tygodniem Dobrych Manier”.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ