Sukcesy naszych uczniów

XIX FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ oraz towarzyszący mu
REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY NA ZNAK GRAFICZNY FESTIWALU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ w RYBNIKU
zaowocował sukcesami naszych uczniów.

Przesłuchania festiwalowe odbyły się 21 listopada 2013 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku. Jury w składzie: Ilona Kargul, Wacław Mickiewicz oraz Jarosław Hanik przesłuchało 30 solistów oraz 21 zespołów muzycznych.

Zespół wokalny Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „TOGETHER”, działający przy naszym gimnazjum, przy wyśmienitym akompaniamencie gitarowym NATALKI FYDRYCH wyśpiewał III MIEJSCE!

PB210379

PB210382

Natomiast PATRYCJA CYRULIK zdobyła WYRÓŻNIENIE za projekt plastyczny festiwalu. Na konkurs wpłynęły 173 prace z 25 placówek. Jury z Młodzieżowego Domu Kultury w składzie: Danuta Sarna, Ilona Myszka oraz Barbara Zielińska – dyrektor MDK, przyznało 17 nagród oraz 6 wyróżnień.

     GRATULUJEMY!!!