Pomóż nam zbudować siłownię i zagłosuj!

Przypominamy, że Gmina Świerklany zgłosiła się do konkursu Nestlé Porusza Polskę i została zakwalifikowana do etapu głosowania, dzięki czemu ma szansę stworzyć przy ulicy Stokrotkowej w Świerklanach siłownię z prawdziwego zdarzenia.

Każdy głos jest na wagę złota!!! Z jednego adresu IP dziennie można oddać 1 głos.

Dlaczego Stokrotkowa? W tej części gminy brak jest inwestycji, które pozwoliłyby na aktywne spędzanie wolnego czasu i dbanie o formę fizyczną naszych obywateli (siłownie pod chmurką, ściany wspinaczkowe, ławeczki, kąciki zabaw dla dzieci, itp.). Zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy tego rejonu korzystają w chwili obecnej z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świerklanach. Jednocześnie rozwija się w rejonie ulicy Stokrotkowej budownictwo mieszkaniowe – powstają nowe domy i ulice, co już teraz skłania nas do podejmowania działań, które pozwolą rozwinąć to miejsce pod kątem rekreacyjno-sportowym.

Teren, który chcemy zagospodarować, posiada atrakcyjną lokalizację – znajduje się w centrum sołectwa Świerklany Górne i prowadzi do niego utwardzona droga. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że graniczy on z kompleksem leśnym, z którym mógłby stworzyć miejsce wypoczynku z prawdziwego zdarzenia.

Gminie Świerklany zależy, aby mieszkańcy ulicy Stokrotkowej i okolic mieli swój własny sportowo-rekreacyjny zakątek, otwarty także dla turystów zwiedzających gminę i osób będących tu przejazdem, które w przyszłości być może zechcą związać swoją przyszłość ze Świerklanami i osiąść tu na stałe. Udział w programie „Nestlé porusza Polskę” jest dla nas ogromną szansą. Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów.

To takie proste! Wystarczy codziennie odwiedzać stronę nestleporusza.pl i oddać głos na siłownię w naszej okolicy. Głosowanie rozpoczęło się dziś – 10 maja i potrwa do 30 czerwca br.

 

POMÓŻ NAM OSIĄGNĄĆ SUKCES i razem z Nestlé wybudować siłownię!

Zarejestruj się na nestleporusza.pl i odwiedzaj codziennie (w dniach 10 maja – 30 czerwca br.) tę stronę – głosuj na siłownię przy ul. Stokrotkowej w Świerklanach! Powiedz rodzinie i znajomym! Teraz wszystko w Waszych rękach!

Siłownia Nestlé w naszej gminie – razem damy radę!!!