Podwórko Talentów Nivea w naszej gminie

Do 31 lipca 2017 roku można codziennie głosować w konkursie Podwórko Talentów Nivea na film nagrany przez dzieci z naszej Gminy – główną nagrodą jest ufundowanie przez firmę NIVEA atrakcyjnych placów zabaw w 20 lokalizacjach, które otrzymają najwięcej głosów.

Twój codzienny głos jest szansą na powstanie w Świerklanach przy ul. Stokrotkowej unikalnego miejsca rozrywki dla wszystkich dzieci w gminie. Plac zabaw będzie podzielony na trzy strefy: dla naukowców, dla sportowców i dla artystów – w których mali mieszkańcy Świerklan i Jankowic będą mogli rozwijać swoje talenty, a przy okazji świetnie się bawić.

Głosować można codziennie poprzez stronę internetową

https://podworko.nivea.pl

Powalczmy razem o nowe miejsce zabawy i rozwoju dla Naszych dzieciaków!