Ogłoszenie wyników konkursu na logo, maskotkę i slogan projektu Comenius

UWAGA!!! Znamy już wyniki naszego wewnętrznego głosowania na logo, slogan oraz maskotkę projektu Comenius.

Po podliczeniu wszystkich głosów, punktacja konkursowa przedstawia się następująco:

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO, KLASA  SUMA PUNKTÓW
1. MAGDALENA KOZIK, KL IC 3PKT
2. KACPER WAISMAN, KL IB 2 PKT
3. NATALIA BRYCH, KL IIB 1 PKT

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH KONURSACH W RAMACH PROGRAMU COMENIUS… PAMIĘTAJCIE O NAGRODZIE, KTÓRĄ JEST WYJAZD DO JEDNEGO Z KRAJÓW PARTNERSKICH Z WIZYTĄ ROBOCZĄ.
W minionym tygodniu natomiast odbyło się głosowanie na najlepsze logo, slogan oraz maskotkę naszego projektu. W tym przypadku jednak, wybieraliśmy sposród wszystkich prac szkół partnerskich.
Rywalizacja była bardzo zacięta, a prace naszych uczniów oceniane były bardzo wysoko. W konkurencji na maskotkę projektu, przegraliśmy jedynie z Hiszpanią.
W kategorii na najlepsze logo wygrała praca ucznia z Litwy, zwycięski projekt maskotki pochodzi z Hiszpanii, natomast slogan ucznia z Turcji staje się oficjalnym sloganem naszego projektu.

„We may have different cultures but our hearts beat the same”

ZWYCIĘSKIE PRACE MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE: www.letmeknowyou.eu
GRATULUJEMY !!!!