Obóz teatralno-dziennikarski w Rewalu już za nami!

rewal-1,,Komu serce nawala, ten jedzie do Rewala”

Obóz teatralno-dziennikarski już za nami!

W dniach od 25.05. do 02.06. uczniowie klasy Ib i Ic wraz z opiekunami przebywali na obozie teatralno-dziennikarskim w nadmorskiej miejscowości Rewal. Oprócz zwiedzania okolic, wycieczek wyjazdowych do okolicznych kurortów, gier, zabaw, spacerów i plażowania uczniowie naszego gimnazjum przez cały tydzień wytrwale realizowali zadania polegające na przygotowaniu materiału dziennikarskiego do gazetki, która już wkrótce zostanie przedstawiona rodzicom na zebraniu, nauczycielom i uczniom. Gimnazjaliści świetnie sprawdzili się także w zadaniach plastycznych, literackich i teatralnych, pracując w grupach pod batutą wybranego przez siebie reżysera. Efektem pracy były inscenizacje pomorskich legend, plakaty oraz rymowanki.

Już wkrótce zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego pobytu oraz do przeczytania gazetki, która podsumuje nie tylko naszą pracę, ale i wypoczynek.

Były humory, były pomysły, mamy talenty, będą efekty!