Nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła”

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła zajmuje się wspieraniem rozwoju edukacji i budowaniem społeczeństwa obywatelskiego. Pomagamy szkołom i organizacjom pozarządowym od wielu lat. Pięć lat temu, z chwilą wejścia w życie ustawy o wolontariacie i pożytku publicznym, zrodziła się idea wsparcia szkół i organizacji edukacyjnych mechanizmem przekazywania „1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego”. Wyjątkowość tej akcji nie polega na tym, że pomagamy dzięki niej szkołom i organizacjom – robimy to przecież na co dzień, lecz na tym że dajemy ludziom możliwość wspierania szkół, z pieniędzy budżetu państwa, o których losie sami mogą zdecydować.
Dla szkół i organizacji jest to niecodzienna możliwość pozyskania pieniędzy, na wzbogacenie swojej oferty edukacyjnej i zapewnienie dzieciom ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Rodzice i sympatycy szkół i organizacji mogą dzięki Stowarzyszeniu dać szanse swoim dzieciom na lepszy rozwój i wypełnienie im wolnego czasu ciekawymi zajęciami pozalekcyjnymi , których tak bardzo brakuje w naszym systemie oświatowym. Nasza akcja umożliwia wreszcie lokalnym społecznościom wspieranie małych i średnich organizacji pozarządowych, które nie są w stanie przekształcić się w OPP, a wykonują bardzo cenne i potrzebne działania każdego dnia.
Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z dedykowanego naszej organizacji programu do rozliczenia rocznego PITY 2011 ? po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na nasze konto (pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy szkoły, przedszkola lub organizacji)
Przekaż 1% NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA lub ORGANIZACJĘ, KTÓRĄ CHCESZ WSPIERAĆ! Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko – żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA NASZĄ SZKOŁĘ

numer KRS: 0000031762