Konkursowa wiosna

Wiosna jak co roku obfituje w konkursy recytatorskie. W ostatnim czasie odbyły sie m.in. Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Mały OKR 2014″, podczas którego reprezentowały naszą szkołę: Sandra Kocjan i Katarzyna Rduch. Odbył się również XII Wojewódzki Konkurs Poezji Zbigniewa Herberta, na którym wystąpiły: Natalia Fydrych, Marcelina Mrowiec i Patrycja Jankowska. Nasze gimnazjum miało swoje przedstawicielki także na Konkursie Recytatorsko- Krasomówczym: ,,W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbruck”: Janeta Kuś, Klaudia Kołodziejczyk, Patrycja Brodawka. Dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom za wysiłek włożony w przygotowanie do konkursów oraz godne reprezentowanie naszego gimnazjum. Gratulujemy! Dziękujemy również rodzicom uczniów za zorganizowanie transportu.