I już po konkursie…

DSCF4247W to marcowe przedpołudnie w naszej szkole było bardzo tłoczno. Zjechali się Uczniowie wraz z Opiekunami na rejonowy etap XIII już Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla gimnazjów. Uczniowie zmagali się z pytaniami z Księgi Izajasza, które w tym roku były naprawdę bardzo trudne. Tym większy podziw dla tych, którzy zdecydowali się startować w konkursie. Był test, coś dla ciała i dla ducha także- w oczekiwaniu na werdykt komisji sprawdzającej uczestnicy mieli okazję zobaczenia Drogi Krzyżowej z fragmentami filmu Pasja.
Serdeczne podziękowania kierujemy tym, z pomocą których konkurs mógł się odbyć –
p. Dyrektor, Ks. Proboszczowi, Radzie Rodziców oraz Posłowi do Parlamentu Europejskiego – p. Bogdanowi Marcinkiewiczowi.
W ramach projektu edukacyjnego o oprawę całości zadbały dziewczyny ze Szkolnego Koła Caritas oraz nasi dzielni chłopcy z II b od sprzętu i nagłośnienia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu

A. Mika i A. Fojcik