Gimnazjaliści – Przedszkolakom!

Uczniowie Gimnazjum im. K. Miarki w Świerklanach zaprosili Przedszkole Nr 1 i Przedszkole Nr 2 w Świerklanach do udziału w projekcie Gimnazjaliści – Przedszkolakom pod hasłem „W Gimnazjum Miarki wielka draka – Czytamy bajki dla przedszkolaka!”.
Nasi uczniowie po swoich zajęciach lekcyjnych czytają bajki przedszkolakom, umilając im czas i ucząc szacunku do wiedzy i książek.
Brawo dla uczestników projektu: Wala Wiktoria I A, Pełka Sebastian I B, Ludwikowska Julia I B, Krawczyk Szymon I B, Musiolik Patrycja I B, Brodawka Patrycja I B, Rozmiarek Martyna I C, Walecka Sandra I D, Mrowiec Marcelina I C, Kocjan Sandra I C, Salamon Dominika III A, Kuś Janeta III A, Soduś Ewa III A, Kulczycka Katarzyna III B, Brych Natalia III B, Heliosz Katarzyna III C, Misala Martyna III C, Wita Natalia III C, Wawrzyczek Klaudia III C, Fydrych Paulina III C.